Posiadamy 15682 ogłoszenia w naszym serwisie.

Ceny nowego MINI Countryman 2 generacji

Druga generacja MINI Countryman to największy i najbardziej wszechstronny model w 57-letniej historii brytyjskiej marki. Wraz z nowym modelem MINI kontynuuje podbój segmentu kompaktowych samochodów premium. Ceny Countrymana zaczynają się od 111 800 PLN. Nowy model będzie dostępny w salonach od lutego 2017.

Druga generacja MINI Countryman to największy i najbardziej wszechstronny model w 57-letniej historii brytyjskiej marki. Wraz z nowym modelem MINI kontynuuje podbój segmentu kompaktowych samochodów premium. Ceny Countrymana zaczynają się od 111 800 PLN. Nowy model będzie dostępny w salonach od lutego 2017.

Podstawowa wersja MINI Cooper Countryman, która kosztuje 111 800 PLN, wyposażona będzie w benzynowy, 3-cylindrowy silnik  MINI TwinPower Turbo połączony z 6-stopniową manualną skrzynią biegów i napędem na przednią oś. W standardowym wariancie klient otrzyma m.in. elektryczne wspomaganie układu kierowniczego zależne od prędkości. Dodatkowe wyposażenie może obejmować m.in. wyświetlacz head-up, systemy asystowania kierowcy czy dotykowy ekran pozwalające na obsługę systemu nawigacyjnego. Cena MINI Countryman z tym samym silnikiem z najnowszą wersją napędu na cztery koła ALL4 będzie wynosić 119 900 PLN.  Dostępne będą także modele MINI Cooper S Countryman oraz MINI Cooper S Countryman ALL4, wyposażone w silnik o pojemności  2.0 l oraz mocy 192 KM.

Cena diesli rozpoczyna się od 124 000 PLN – tyle kosztuje MINI Cooper D Countryman z silnikiem 2.0l o mocy 150 KM, którego zużycie paliwa wg. normy ECE wynosi 4,3 litra na 100 km. Dostępna jest także wersja MINI Cooper D Countryman ALL4, a także wyposażone w 8-stopnową automatyczną skrzynię biegów MINI Cooper SD Countryman oraz SD ALL4.

Nowe MINI Countryman jest pierwszym modelem marki oferowanym również z napędem hybrydowym plug-in. W wersji MINI Cooper S E Countryman ALL4 samochód zaoferuje zasięg 40km przy użyciu tylko napędu elektrycznego. Ceny modelu hybrydowego zostaną podane w przyszłości.

Wszystkie powyższe ceny zawierają pakiet serwisowy Service Inclusive na 5 lat/60 000 km pokrywający koszty przeglądów, wliczając w to oryginalne części MINI, olej oraz koszty pracy.

Informacje o pełnej gamie modelowej nowego MINI Countryman wraz ze szczegółowym cennikiem są dostępne na stronie www.mini.com.pl.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z:

Katarzyna Gospodarek, Corporate Communications Manager

Tel.: +48 728 873 932, e-mail: katarzyna.gospodarek@bmw.pl

 

BMW Group

BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI i Rolls-Royce, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Ten międzynarodowy koncern obejmuje 31 zakładów produkcyjnych i montażowych w 14 krajach oraz międzynarodową sieć dystrybutorów z przedstawicielstwami w ponad 140 krajach.

W roku 2015 firma BMW Group sprzedała około 2,247 mln samochodów oraz niemal 137 000 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem wyniósł 9,22 mld EUR, a obroty 92,18 mld EUR. Na dzień 31 grudnia 2015 r. globalne zatrudnienie w przedsiębiorstwie wynosiło 122 244 osoby.

Sukces BMW Group od samego początku wynika z myślenia długofalowego oraz podejmowania odpowiedzialnych działań. Dlatego też przedsiębiorstwo stworzyło politykę równowagi ekologicznej i społecznej w całym łańcuchu dostaw, pełnej odpowiedzialności za produkt i jasnych zobowiązań do oszczędzania zasobów, która to stanowi integralną część jego strategii rozwoju.

Biuro obsługi klienta
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Tel.: +48 888 30 50 70
InfoLINIA codziennie od 7:00 do 23:00