Posiadamy 15598 ogłoszeń w naszym serwisie.

Jazda w ciemnościach: SEAT Ateca w ekstremalnym teście

Jazda w ciemnościach: SEAT Ateca w ekstremalnym teście
Jazda w ciemnościach: SEAT Ateca w ekstremalnym teście
- Jak to!? Z zasłoniętymi szybami? To nie może się udać! - niedowierzał Stefan, niemiecki turysta, który razem z żoną wziął udział w niecodziennym eksperymencie SEAT-a w Barcelonie. Marka zaprosiła przechodniów do testu systemu kamer 360° w nowym modelu swojego samochodu, który ma najwięcej technologicznych rozwiązań w swoim segmencie. Uczestnicy sprawdzali, czy można bezkolizyjnie prowadzić SEAT-a Ateca z zasłoniętymi szybami!

W aucie na pasażerów czekał instruktor, który wytłumaczył im zasady testu. Zadaniem Stefana było poprowadzić samochód zgodnie z wytyczoną trasą, bez najeżdżania na linie. Kierowca musiał całkowicie zaufać nowym technologiom w pierwszym SUV-ie SEAT-a. W czasie jazdy z zasłoniętymi szybami, szczególnie pomocny okazał się system czterech kamer 360° monitorujący pole wokół pojazdu.

Jazda w ciemnościach: SEAT Ateca w ekstremalnym teście

Niecodzienne doświadczenie Stefan porównał do gry komputerowej. Mimo, że prowadził auto mając ograniczoną widoczność, ze zdumieniem przyznał, że system kamer świetnie się sprawdza, a on doskonale radzi sobie z jazdą po torze. Cały test przebiegł sprawnie, przeplatany wybuchami śmiechu dochodzącymi z tylnego siedzenia, skąd całość oglądała żona Stefana.

System kamer 360° to tylko jeden z przykładów z szerokiego pakietu rozwiązań technologicznych w nowym modelu SEAT-a. Precyzyjna nawigacja wyświetlana na ekranie świetnie sprawdza się nie tylko w ekstremalnych warunkach.

Nagranie z jazdy testowej można obejrzeć tutaj.

Biuro obsługi klienta
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta.

Tel.: +48 888 30 50 70
InfoLINIA codziennie od 7:00 do 23:00